Y079313K3000T0L
MFR.Part #
Y079313K3000T0L
JLCPCB Part #
C1473946
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13.3kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors