Y079312K1000B9L
MFR.Part #
Y079312K1000B9L
JLCPCB Part #
C1466362
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS