Y0793120R000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0793120R000T0L
JLCPCB Part #
C1474812
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors