Y0793115R400T9L
MFR.Part #
Y0793115R400T9L
JLCPCB Part #
C1474853
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 115.4Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS