Y079310R1000B0L
MFR.Part #
Y079310R1000B0L
JLCPCB Part #
C1466388
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.1Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors