Y078996R0900T9L
MFR.Part #
Y078996R0900T9L
JLCPCB Part #
C1488228
Description
-55℃~+125℃ 300mW 96.09Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS