Y078995R0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y078995R0000T9L
JLCPCB Part #
C1463909
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 95Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS