Y078990K0000T9L
MFR.Part #
Y078990K0000T9L
JLCPCB Part #
C1486856
Description
-55℃~+125℃ 300mW 90kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS