Y0789900R000T9L
MFR.Part #
Y0789900R000T9L
JLCPCB Part #
C1488248
Description
-55℃~+125℃ 300mW 900Ω Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS