Y07897K15000T9L
MFR.Part #
Y07897K15000T9L
JLCPCB Part #
C1488278
Description
-55℃~+125℃ 300mW 7.15kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS