Y07896K25000T9L
MFR.Part #
Y07896K25000T9L
JLCPCB Part #
C1464209
Description
-55℃~+125℃ 300mW 6.25kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS