Y078965K0000T9L
MFR.Part #
Y078965K0000T9L
JLCPCB Part #
C1470878
Description
-55℃~+125℃ 300mW 65kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS