Y07895K65000A9L
MFR.Part #
Y07895K65000A9L
JLCPCB Part #
C1487562
Description
-55℃~+125℃ 300mW 5.65kΩ Metal foil resistor ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS