Y078956K0000T9L
MFR.Part #
Y078956K0000T9L
JLCPCB Part #
C1490539
Description
-55℃~+125℃ 300mW 56kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS