Y07894K12000B9L
MFR.Part #
Y07894K12000B9L
JLCPCB Part #
C1462106
Description
-55℃~+125℃ 300mW 4.12kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS