Y0789499R000B9L
MFR.Part #
Y0789499R000B9L
JLCPCB Part #
C1462116
Description
-55℃~+125℃ 300mW 499Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS