Y078948K0000T9L
MFR.Part #
Y078948K0000T9L
JLCPCB Part #
C1490494
Description
-55℃~+125℃ 300mW 48kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS