Y0789479R275T9L
MFR.Part #
Y0789479R275T9L
JLCPCB Part #
C1462482
Description
-55℃~+125℃ 300mW 479.275Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS