Y0789430R000T9L
MFR.Part #
Y0789430R000T9L
JLCPCB Part #
C1488273
Description
-55℃~+125℃ 300mW 430Ω Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS