Y078940K0000Q0L
MFR.Part #
Y078940K0000Q0L
JLCPCB Part #
C1468652
Description
-55℃~+125℃ 300mW 40kΩ ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors