Y07893K90000T0L
MFR.Part #
Y07893K90000T0L
JLCPCB Part #
C1464123
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors