Y078930R0000B9L
MFR.Part #
Y078930R0000B9L
JLCPCB Part #
C1462248
Description
-55℃~+125℃ 300mW 30Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS