Y0789300R000T9L
MFR.Part #
Y0789300R000T9L
JLCPCB Part #
C1464331
Description
-55℃~+125℃ 300mW 300Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS