Y078923K4060T9L
MFR.Part #
Y078923K4060T9L
JLCPCB Part #
C1490518
Description
-55℃~+125℃ 23.406kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS