Y078920K0000Q0L
MFR.Part #
Y078920K0000Q0L
JLCPCB Part #
C1463227
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 300mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors