Y07891K50000Q0L
MFR.Part #
Y07891K50000Q0L
JLCPCB Part #
C1463247
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 300mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors