Y07891K32690T0L
MFR.Part #
Y07891K32690T0L
JLCPCB Part #
C1464147
Description
-55℃~+125℃ 1.3269kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors