Y07891K28000T0L
MFR.Part #
Y07891K28000T0L
JLCPCB Part #
C1464120
Description
-55℃~+125℃ 1.28kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors