Y078919K9500T9L
MFR.Part #
Y078919K9500T9L
JLCPCB Part #
C1462201
Description
-55℃~+125℃ 19.95kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS