Y078916R0000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y078916R0000B9L
JLCPCB Part #
C1459775
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS