Y0789150R000Q9L
MFR.Part #
Y0789150R000Q9L
JLCPCB Part #
C1461873
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 300mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS