Y0789140R000B9L
MFR.Part #
Y0789140R000B9L
JLCPCB Part #
C1464298
Description
-55℃~+125℃ 140Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS