Y078913K3000B9L
MFR.Part #
Y078913K3000B9L
JLCPCB Part #
C1464272
Description
-55℃~+125℃ 13.3kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS