Y0789120R000T9L
MFR.Part #
Y0789120R000T9L
JLCPCB Part #
C1464495
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS