Y078910R0010A9L
MFR.Part #
Y078910R0010A9L
JLCPCB Part #
C1474229
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.001Ω 300mW ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS