Y078695K3840T9L
MFR.Part #
Y078695K3840T9L
JLCPCB Part #
C1488203
Description
-55℃~+125℃ 600mW 95.384kΩ ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS