Y07867K87000F9L
MFR.Part #
Y07867K87000F9L
JLCPCB Part #
C1469362
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.87kΩ ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS