Y078675K0000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y078675K0000F9L
JLCPCB Part #
C1477455
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 75kΩ ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS