Y07866K25000T0L
MFR.Part #
Y07866K25000T0L
JLCPCB Part #
C1495804
Description
-55℃~+125℃ 6.25kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors