Y0786640R000Q9L
MFR.Part #
Y0786640R000Q9L
JLCPCB Part #
C1476992
Description
-55℃~+125℃ 600mW 640Ω ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS