Y07864K70000B9L
MFR.Part #
Y07864K70000B9L
JLCPCB Part #
C1474762
Description
-55℃~+125℃ 4.7kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS