Y07862R00000B9L
MFR.Part #
Y07862R00000B9L
JLCPCB Part #
C1481375
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS