Y07862K85600T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y07862K85600T9L
JLCPCB Part #
C1476886
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.856kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS