Y07862K56000Q9L
MFR.Part #
Y07862K56000Q9L
JLCPCB Part #
C1476958
Description
-55℃~+125℃ 2.56kΩ 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS