Y07862K21400T0L
MFR.Part #
Y07862K21400T0L
JLCPCB Part #
C1476896
Description
-55℃~+125℃ 2.214kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors