Y078627K4000B9L
MFR.Part #
Y078627K4000B9L
JLCPCB Part #
C1476499
Description
-55℃~+125℃ 27.4kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS