Y078620K4800Q9L
MFR.Part #
Y078620K4800Q9L
JLCPCB Part #
C1484079
Description
-55℃~+125℃ 20.48kΩ 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS