Y07861R98000F9L
MFR.Part #
Y07861R98000F9L
JLCPCB Part #
C1469474
Description
-55℃~+125℃ 1.98Ω 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS