Y07861K29800T0L
MFR.Part #
Y07861K29800T0L
JLCPCB Part #
C1476889
Description
-55℃~+125℃ 1.298kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors