Y0786169R000B9L
MFR.Part #
Y0786169R000B9L
JLCPCB Part #
C1469321
Description
-55℃~+125℃ 169Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS